Control4 Türkiye ile Akıllı Evlerin Kontrolü Elinizde

Control4, evinizdeki tüm cihazları tek bir merkezi sistemle entegre ederek size olağanüstü bir kolaylık sunar. Aydınlatmadan ısıtma ve soğutmaya kadar her şeyi tek bir noktadan yönetmenizi sağlayarak, ev otomasyonunu basit ve etkili bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Bu sayede, günlük yaşamınızı daha rahat, keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz.

İster akıllı telefonunuzdan, ister tabletinizden veya bilgisayarınızdan olsun, Control4 akıllı ev sistemleriyle evinizi dünyanın herhangi bir yerinden kontrol edebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Otomatik Senaryolar

"Evden Ayrılırken" gibi özel senaryolar oluşturarak, evinizi evde olmadığınız zamanlarda otomatik olarak güvende ve enerji tasarrufu modunda tutabilirsiniz.

Televizyonlarınızdan ses sistemlerinize kadar ev eğlence cihazlarınızı da Control4 akıllı ev ve otomasyon sistemleri entegre edebilirsiniz.

Ev güvenliğinizi kameralar, akıllı kapı kilitleri ve alarm sistemleri ile güçlendirebilirsiniz ve böylelikle evde veya evden uzaktayken aklınız evde kalmaz.

Akıllı ev deneyiminizi kişiselleştirerek çeşitli cihaz üreticileriyle uyumlu açık platformu sayesinde, evinizi size özel yaşam tarzınıza göre şekillendirme özgürlüğü sunar.

Control4 Türkiye ürün ve hizmetleri, sisteminizin mükemmel çalışmasını sağlamak için yetkili bayiler ve uzmanlar tarafından profesyonel bir şekilde kurulur.

Akıllı ev kontrolüne profesyonel bir boyut getirmek, yaşam alanlarınızı zenginleştirmek ve günümüzün hızlı koşullarına uyum sağlamak için Control4 Türkiye bayiliklerimizle iletişime geçebilirsiniz.Portfolio image
We are creating smart websites.

Start off on the right foot

The process that acquaints our exciting results

Our friendly team members are always willing to help you understand your present technology requirements and provide suggestions on your future needs.

  • 01Collect Information from all around
  • 02Effective procedures for a positive result
  • 03Making a thriving launch
  • 04Steadily climbing up the mountain
Our Mission & Vision

Tried law yet style child. The bore of true of no be deal. Frequently sufficient to be unaffected. The furnished she concluded depending procuring concealed.

Sometimes when you innovate, you make mistakes. It is best to admit them quickly, and get on with improving your other innovation

We have a strong foundation built on legacy and emerging technologies, including excellent track record of on-time deliveries. We are emerging as one of the most promising private talent sourcing and management firms in the world. The real challenge before companies in today's world is to make their products and services appealing to everyone.

"Transform your enterprise with resolutions tailored to your requirements & goals."